खाबाङ बगसमा म्याद गुज्रिएको भुजा बरामद गरि नष्ट

रुकुम पूर्वमा म्याद गुज्रिएको भुजा बरामद गरि नष्ट गरिएको छ।

जिल्लाकाे भुमे गाउँपालिकाकाे खाबाङ बगरमा ठुलो मात्रामा भुजा बरामद गरि नष्ट गरिएको हाे । जन स्तरबाट पटकपटक जिल्ला प्रशासन कार्यालय र घरेलु तथा साना उद्योग कार्यालय रुकुम पूर्वमा खाबाङ बगरबजारमा ठुलो मात्रामा म्याद गुज्रिएको भुजा भएको गुनासो आएपछि बजार अनुगमन गर्दा ३५ बाेरा ३३ हजार ६ सय ८० रुपैयाँकाे भुजा म्याद गुज्रिएको भेटिएको घरेलुु तथा साना उद्योग कार्यालय रुकुम पूर्वका उद्योग अधिकृत मधुकर डाँगीले बताउनुभएको छ ।

जिल्ला प्रशासन कार्यालय रुकुम पूर्व र घरेलुु तथा साना उद्योग कार्यालय रुकुम पूर्वकाे समन्वयमा छड्के बजार अनुगमन गरेको थियो । त्यस्तै उद्योग वाणिज्य संघ रुकुम पूर्व र जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुकुम पूर्वबाट पनि प्रमुख तथा प्रतिनिधिहरुकाे उपस्थिति रहेको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *